wtorek, 15 września 2015

Ważne pytania + zapowiedź

W jakiej krainie z dowolnej książki chciałbyś/chciałabyś mieszkać?

Kocham ,,Władcę pierścieni" więc zdecydowanie wybrałabym Śródziemie. A Wy?Do piątku pojawi się na moim blogu recenzja ,,Trylogii czasu" Kerstin Gier. Zapraszam serdecznie :)

6 komentarzy:

 1. Ja bardzo lubię ,,Hobbita". Wszystkie części bardzo mi się podobają. Czy chciałbym mieszkać w takim świecie? Nie jestem do końca pewien, ale myślę, że nie. Stały strach przed różnymi potworami, przed tym, że ciemność zapanuje nad całym światem. Uważam, iż to nie było by dobre miejsce dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zawsze kręciły takie średniowieczne klimaty. Bycie elfem w takim świcie... to byłoby coś :D

   Usuń
 2. Ja bardzo lubię ,,Hobbita". Wszystkie części bardzo mi się podobają. Czy chciałbym mieszkać w takim świecie? Nie jestem do końca pewien, ale myślę, że nie. Stały strach przed różnymi potworami, przed tym, że ciemność zapanuje nad całym światem. Uważam, iż to nie było by dobre miejsce dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Trylogię Czasu! :D
  Chętnie poznam Twoją opinię ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że nie tylko ja jestem fanką tej serii ^^

   Usuń
 4. Ja też bez wahania wybrałabym Śródziemie :) Zawsze chciałam być elfką, nawet miałam już napisane swoje (fan fiction - nie wiem czy mogę to tak nazwać) opowiadanie o tym :) Koniec końców może je kiedyś gdzieś opublikuję, ale nie jestem jeszcze przekonana. Z chęcią przeczytam Twoją recenzję, zwłaszcza że nigdy nie spotkałam się z Trylogią Czasu. Może mnie do niej zachęcisz? :)

  Zapraszam do mnie --> http://callmeanthony.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń